My jsme Mr.FEELGOOD

Tuto partu jsem založil na počátku roku 2001, původně jako revival skupiny Dr.Feelgood, se kterou jsem měl tu čest vystupovat na společném podiu v roce 1998. V té době jsem začal hrát ve skupině Brutus a Dr.Feelgood byli našimi hosty na třech vystoupeních v Čechách a Německu . Tato hudba a její podání mě naprosto pohltily a věděl jsem v ten moment, že bych to takto chtěl taky…

Naše původní sestava byla jiná než nyní. Zpíval a na harmošku hrál Jarda Randák (Repelent), na bicí hrál a rovněž skvěle zpíval Jirka Svatoš (Rezatý rakety), na basu hrál Pavel Hlous (Expres akustik). Postupně proběhly výměny na postech baskytary, zpěváka i bubeníka, až do současné podoby a repertoár se rozrostl i o další upravené songy našich oblíbených zahraničních kapel. Na bicí s námi hrál také Pavel Fišar (Brutus) a na saxofon Zbyněk Šlajchrt (rovněž ex Brutus). Sestavu doplnil ještě Honza Čenda Monhart (ex Brutus). Od poloviny roku 2012, kdy jsem po zdravém uvážení odešel z Brutusu i já, je ustálená sestava taková, jakou vidíte níže. Bubenickou židličku obsadil Víťa Bunda - ten již mnohokrát před tím  s námi stejně zaskakoval za Pavla Fišara, ketrý měl bohužel neustálý problém se zvládnutím svého času. V tomto období jsme začali do repertoáru zařazovat i naše vlastní písně, které jsme v minulosti s Čendou napsali. Patří k nim i např. píseň Zdá se mi, jejíž fragmenty byly použity pro znělky a předěly v úspěšném sitcomu Comeback (2008-2010, TV Nova) a další vlastní písničky postupně přibývají… Od roku 2014 občas střídá Vítka Bundu mladý bubeník Vojta Košař.

Kapela MR.FEELGOOD stojí na pevných základech - na společném zájmu hrát rokenrol tak, jak se nám všem líbí, na vzájemné rovnosti, spolehlivosti a upřímnosti.

Hrajeme v sestavě:

Bradáč Petr (od r. 2002) -   basová kytara

Bunda Víťa (od r. 2012) -   bicí

Galovič Ivan (od r. 2002) -   zpěv, harmonika

Košař Vašek (od r. 2001) -   kytara, zpěv

Košař Vojta (od r. 2014) - bicí

Monhart “Čenda” Jan (od r. 2003) -   zpěv, řev, lahve a sklenice

—————————————–

Jan Schmalz (od r. 2012) -  Trička, suvenýry, technik, řidič