Historie

27.6.2015 Kralovice pouť
Již třetím rokem jsme byli pozváni na tradiční Kralovickou pouť. Nač si zvát nějaké přespolní kapely, když máme doma tak dobrý rokenrol, zaslechl jsem po vystoupení v davu posluchačů. Před námi hrál parádně orchestr ZUŠ Kralovice a také Jaroslav Uhlíř se svým pohádkovým repertoárem, bavili se nemluvňata i důchodci. Počasí bylo chvílemi deštivé, ale tančilo se i tak, třeba bosky. Parádní zvuk obstaral tentokráte na svůj nový mixpult Marek Procházka. Při další venkovní akci se potkáme na návsi v Ondřejově, bývá to tam dost mejdan, tak se na Vás moc těšíme!! :-)
19.6.2015 Rakovník Osvěťák
Poslední předprázdninová pařba pod střechou proběhla v Rakovníku. Bylo to moc fajn, pěkný zvuk.. snad kdyby na konci pořadatelé nebyli zas tak přísní s tím opouštěním baru a následně celého objektu, bylo by to značně lepší…ale to už tady prostě tak chodí, očividně se s tím nedá asi nic dělat. Všem díky za fajn atmosféru a těšíme se zase někdy v budoucnu.
22.5.2015 Kralovice Sportkrmp
Na tento přesunutý termín si lidé pomalu začínají zvykat. Původně se zde hrálo na uvítanou prázdnin, ale vzhledem k tomu, že na konci června hrajeme v Kralovicích na pouti, děláme to již třetím rokem takto. Večer byl sice chladný, ale nikomu to moc nevadilo. Sešlo se publikum od nemluvňat po zkušené, ostřílené bigbíťáky. Večer měl své kouzlo a milou atmosféru. V kempu nás můžete potkat opět na konci prázdnin, vystoupí zde předkapela Ember’s Bridge, mladí rockeři z Plzeňska a Rakovníka.
Nejbližší naše veřejné vystoupení bude v Rakovníku - Dům Osvěty 19.června. Těšíme se! :-)
2.5.2015 Velichov  - U Lípy

Náš kamarád Honza slavil narozky a tradičně si nás pozval, abychom mu k tomu udělali trochu rachotu:-).
Na střídačku s nakonec vítězným hokejem jsme to zvládli v pohodě. Večer to byl fajn, moc děkujeme za pozvání i parádní pohoštění, já osobně jsem to vše trávil ještě v neděli v poledne:-). Tak snad zase za rok, nyní nás čeká již první letošní vystoupení pod širým nebem, kde jinde než ve Sportkempu v Kralovicích. Předkapela bude Substance D, začátek již od 19.30 hod.
25.4.2015 Kralovice Sokolovna

Sešlo se nás nemnoho, ale užitná hodnota večera je neodepřitelná:-). Prožili jsme to se vším všudy a zahráli jsme si s velkou chutí. Věřme, že Ti co přišli, nelitují:-). Další akce ve Velichově u K.Varů, již nyní v sobotu 2.5. od cca 20.30 hod.
11.4.2015 Potvorov U Kozů

Po půlroce jsem se opět vrátili na sál, kde jsem v 15-ti letech začínal hrát svoje první tancovačky. Musím opět zopakovat, že to tady na mě vždy dýchne svým kouzlem. Ač tady zvuk není zrovna žádný zázrak, zvládli jsme to díky Lubošovi za mixážním pultem v pohodě. Krom jedné vyžilejší a nadstandardně mamyšlené bloncky, která na nás, doufejme, snad již nepřijde:-), bavili se všichni náramně a večírek to byl parádní. Tančilo se, pařilo, v hospodě to swingovalo. Po čtyřech sériích jsme zabalili a nechali se dopravit domů. V Potvorově se uvidíme zas na podzim:-).
Nejbižší vystoupení jest 25.dubna na sále sokolovny v Kralovicích. Těšíme se, přijďte zapařit:-).!
Feel Good!!!
27.3.2015 Most V+V bar

Sláva Valvoda pořádal jubilejní motocandrbál ve vém útulném klubu. Je nám velikou ctí, že si pro tuto příležitost vybral právě naší kapelu. Večer to byl parádní, správní lidé, krásný ženy, skvělé drinky.. Hráli jsme vydatně asi tak do jedné hodiny. Bohatá tombola se rozdala mezi návštěvníky, ceny byly luxusní, tak gratulujem výhercům:-). Při vysedání z dodávky u baráku jsem ve tmě ztratil polodrahokamové trsátko, ráno jsem jej naštěstí našel, takže budoucnost našeho kytarového zvuku je zachráněna:-). Určitě se v Mostě zase objevíme, nyní nás čeká bigbít 11.4.v Potvorově, to zas bude divočina..:-). Těšíme se!
20.3.2015 Praha - Holešovice

V pátek to byl takový celkem uhoněný den, tak jsem byl celkem rád, že se nám podařilo jakžtakž vyjet včas, aby jsme do Prahy nepřijeli nějak moc pozdě. Kájovo půjčená dodávka dojela tam i zpět, tak vše ok :-). Trošku jsme v Praze zabloudili, ale hned jsme se chytli a dorazili do Bondy baru kolem sedmé hodiny. Je zde omezený čas pro hraní, tak jsme toho chtěli stihnout co nejvíce. Stihli jsme snad vše, co jsme chtěli. Oslavenkyně si večírek užila, doufejme. My jsme to teda oslavili rozhodně kvalitně:-). Zablbli jsme si, zahráli, zazpíval s námi i Míša Cerman. Když jsme odjížděli, byla tma…ještě:-). Po cestě jsme přepadli mekáč, ujedli z jejich hermelínkových zásob a pak jsme ještě stáli někde na benzině, kdo si má pamatovat kde, no..:-). Již tento pátek 27.3. nás čeká další velkolepý mejdan, konkrétně u Slávy Valvody v Mostě, klub V+V. Moc se těšíme na tento candrbál, tak se ukažte!! :-)
21.2.2015 Šanov

Byl to večer o třech kapelách. LaBanda Blues Rock s legendou elektrické kytary Jimmim Karlíkem, Mr. Feelgood a na závěr Rock Slaves se zpěvačkou Andreou a jejími otroky :-). Zas ta kamna řekl jsem si, to zas bude PEKLO:-). A bylo. Navíc, po několika rumech vyzval Ivan ze srandy, jestli by nemohli do těch kamen ještě přiložit. Vzali to naprosto vážně a přiložili… Abych nějak myšlenkama pozastavil tok slaného potu po zádech, vzpomněl jsem si na studené orosené pivo, přičemž se mi ale jako na potvoru vybavila místní mladá výčepačka ve velice vyrýsovaném nátělníku .. takže, myšlenkové zchlazení zkrátka nenastalo.:-) Zahráli jsme i naši úplně novou šestiosminovou píseň Pár dobrých drinků. Večírek pohodovej, věřím, že třeba bude tradiční, jako letní festival v místním lesním divadle. Všem děkujeme za návštěvu, těšíme se zase příště!!.
13.2.2015 Žebnice

Další z datumů, kdy se lid rozděluje na ty, co zalézají raději do krytů, aby na ně neštěstí nedosáhlo, dále na ty, kteří si myslí, že jsou to nejšťastnější dny jejich životů..a pak na ty, co na to úplně kašlou:-). K těm posledním patřím. Datum nedatum, prostě jsme si pokřtili naše nové CD s názvem Promile pod kůží. Křtu se ujal Lobák, moc děkujeme, vypadá to, že se cédéčku bude na světě dařit :-). Přišlo hodně lidí, tančilo se, veselilo - tak jak se to na správnou oslavu sluší a patří. Moc pěkné fotky pořídil Marian, tak se ZDE podívejte.. Nejbližší vystoupení je již nyní v sobotu 21.2. v Šanově, kde budeme hrát ještě s dalšíma kapalkama. Náš čas by měl být od 21 hod do 22.30 hod, tak se ukažte, rádi Vás uvidíme:-).
6.2.2015 Plzeň- Kalikovský Mlýn

Dokoukali jsme v Liďáku dojezd biatlonistek a vyrazili všichni v dodávce na Plzeň. Kalikovský Mlýn, respektive music klub v jeho přízemí, má nové provozovatele. Obrázky bluesmanů, kteří zde v minulosti hráli, vystřídaly obrázky nejrůznějších motorek. Programový vedoucí ve stylu výrazně přitvrdil (v Plzni to tak prostě je), tak jsme rádi, že jsme se s naším rokenrolem do programu klubu okrajově vešli:-). Rovněž je zde výrazně lepší zvuk! Jinak, krom levnějšího pivka je zde asi vše stejné. Po ukončení jsme prověřili výdrž báru.. Náš mininápor vydržel úplně v pohodě:-). Při cestě zpět klasicky benzínka a tradá domů:-). V pátek 13-2. v Žebnici, pokřtíme si nový živák- kmotrem bude Roman Lobo Galjanič z kapely Třetí Míza. Těšíme se!!!:-)
24.1.2015 Rakovník - Rychta

Narozeninový mejdan byl vydatný:-). Malinké, ale vešli jsme se. Snad jsem se stihl pozdravit se všema, s kým ne, tak se omlouvám, určitě příště.. zdraví je jen jedno :-). Na Rychtě se potkáme určitě i někdy v létě na venkovní scéně. Nejbližší vystoupení je 6.2. v Plzni - Kalikovák!
25.12.2014 Kralovice  - Liďák

Tradiční Vánoční veselice začala po 20-té hodině, již rovněž tradičně za rozjezdu kamarádské skupiny z Rakovníka - The Undertakers. Moc děkujeme! Sál se postupně plnil. Kolem půl desáté jsme se pustili do naší bohulibé činnosti my. Hrálo to moc fajn, zas přes ty reflektory bohužel nebylo mnoho vidět, ale tak už to asi musí být, nu..:-). Během večera mi postupně narůstala teplota a končil jsem cca na 40, ale ustál jsem to a věřím, že to ani nebylo moc poznat. Děkujeme všem za fajn večer!
Přejeme všem do Nového Roku mnoho času na správné věci, dobré energie, prima nálady, radosti, šťastných myšlenek, samozřejmě zdraví a lásku rovněž a všeobecně štěstí při vyhýbání se pitomcům a neschopným lidem, speciálně pak kategorii strkačů hlav do písku či do okolních řití.. Život bez nich, je jak výlet na lodičce s partou krásných můz..:-). Dobrou pohodu můžeme nabídnouti již 24.1.2015 v Rakovníku Na Rychtě, tak doražte, užijeme si! :-). Těším se, že snad potkám i staré kamarády včele s Pavlíkem Kouteckým!!.
24.12.2014 Přejeme krásné Vánoce!!

Chystáme vydání dalšího živáku, tentokráte to bude z Osvěťáku v Rakovníku. Poslední dodělávky a úpravy probíhají u nás v domácím studiu, dlužno podotknout, za opravdu velkého přínosu mého syna Vojty.

Moc se na toto naše další “dítě” těšíme:-).

5.12.2014 Plzeň - JAM

Dlouho jsme v tomto klubu nehráli a změnilo se to zde opravdu dosti. . . Pokud tedy jde o útulnost. Za časů někdejšího majitele, motorkáře Ilji, bylo to prostě o něčem jiném. Nic proti současným provozovatelům, jen konstatuji a píšu názor celé kapely. Co se nezměnilo, je špatný zvuk monitorů na pódiu, to je opravdu bída, jinak snad vše ostatní v pohodě. Až na ty odposlechy byl zvuk až dost vysušený, jak v pokojíčku na přetopené horské chatě :-). Přes LED světla přímo do očí jsem ani nemohl moc kontrolovat, co se před námi odehrává, ale podle rukou a nohou, které se v reflektorech objevovaly, doufám, že se návštěvníci pobavili. Přišly mimo jiné i fajn bloncky ze Šumavy, zavzpomínalo se a byl to o pauzách příjemný pokec u drinků. Mimochodem, v tomhle klubu měl svoji premiéru náš Ivan - úplně poprvé s kapelou na pódiu (tuším v roce 2002?). Vše je jednou poprvé, něco je příjemné, něco méně. Věřím, že pro Ivana to tenkrát bylo stejně příjemné, jako teď, kdy je z něho už zkušený rokenrolový harcovník:-). Někde z toho bylo i pár fotek, ale neobjevil jsem je..:-( Není vyloučeno, že se v JAMu uvidíme někdy v budoucnu, ale nyní je před námi poslední akce roku 2014 - 25.12. Liďák v Kralovicích, kde to již od 20 hod načnou The Undertakers z Rakovníka.

Těšíme se na Vás všechny, Feel GOOD!!!

22.11.2014 Žihle

V RH baru jsme si moc rádi zahráli, uteklo to jako voda a zas je rok v háji . Ve výčepu bylo husto a pořádně zatopeno, ochlazovali jsme to výbornou, studenou dvanáctkou. Vypadalo to jak na divokém západě, prostě Žihle:-). Došlo i na divoké tance. Děkujeme Robovi za pozvání, bylo to výborné!!! Tak snad zase třeba za rok?  Nejbližší akce je v Plzni 5.12. v klubu Jam v Doudlevcích, nedaleko Indiánského zimního stadionu. Těšíme se:-).

14.11. 2014 Plasy

Tento termín byl náhradní za srpnový, kdy se to nějak organizačně zhroutilo:-). Věřím, že si to nyní tedy všichni vynahradili, dohnali zmeškané zážitky a poničili pár mozkových buněk, rozhýbali zatuhlá záda:-). Tahle podzimní párty byla opět moc fajn, za zvuk děkujekeme Lubošovi, za školení o fotoaparátech Marianovi, za fajn chvíle, pokec, tanečky a zážitky všem ostatním. V Plasích to vypadá vzhledem k vytíženosti kapely až na léto, někde pod širým nebem, to se včas v termínech dočtete. V sobotu jsem se byl podívat u nás v Liďáku na skupině Odyssea.. na plakátech od 20, začátek od 21..čtyři písně, dlouhá pauza, šílený zvuk a celkový nešlapot, 160,- Kč vstup - toť všeobecná rekapitulace.. utekl jsem domů již po první “sérii”, upřímně, takto bych to fakt nechtěl :-) . Nejbližší naše akce- RH Bar v Žihli, již 22.11. od 21 hod :-).

8.11. 2014 Rakovník

V Osvěťáku hrajeme už tak nějak tradičně 2x do roka. Tento večer se vydařil, sešla se i slušná účast. Líbilo se nám tady, zvuk byl opravdu krásný, děkujeme Davidovi Maříků. Přišli se na nás podívat i kámoši z kapely The Rockslaves, viz foto. S kamarády jsme postáli u baru, zavzpomínali.. Moc děkujeme KC za pozvání, těšíme se zas na příště. Nejbližší akce již v pátek 14.11. v Plasích  U Rudolfa…mejdan bude:-).

31.10 a 1.11. 2014 Plzeň a Kralovice

Do Plzně jsme jeli opět všichni pohromadě dodávkou, jak to má být :-). Honza nás naložil všechny po cestě a v Kralovickém liďáku jsme dali povečeřní pivko. Malé prostory nekuřáckého klubu Rock’n'wall se snadno zaplnily a večer to byl luxusní. Všichni se náramně pobavili, nádherné slečny a paní se orientálně vlnily..prostě jízda:-). Při zpáteční cestě zastávka na benzíně OMV, aby si nás také trochu užili.

V Kralovické sokolovně se tradičně tak trochu zápasí se zvukem, ale Luboš to vždy nakonec nějak zvládne. Začínalo se opatrně, přesně o pauze důležitého fotbalového utkání. Když jsem po naší první sérii slézal zpátky do podpalubí, podívat se na konečný výsledek, vybavil se mi text naší nové písně, které do narození už zbývá nemnoho času…:

…když tvoje příchuť mi uvízne na rtu,

když naše Viktorka poráží Spartu…

Večer to byl pohodový, jak jinak ..všude dobře, doma nejvíc:-).

24.10.2014 Horní Bělá

Na Horní Bělou jsme dorazili ještě před začátkem produkce předkapely HDP . Pokecal jsem se znamýma, nějaký ten drink a šli jsme na to. Zábava se rozjela do obvyklých kolejí, holky trsaly, kroutily boky a některé dokonce zahrály i na harmošku:-). Opět jsme nedokázali viditelný rozdíl mezi tahací a foukací harmonikářkou… Byl to opravdu vydatný večer, dozvuky všeho jsem vnímal ještě další den a noc:-). Těšíme se na Horní Bělou někdy v jarních měsících, nejbližší akce je v pátek 31.10 v Plzni a pak na dušičky v Kralovicích na sokolském sále, cítím v bedrech opět solidní mejdan:-).

17.10.2014 Potvorov U Kozů

Na tomto místě jsem se vším, co se rokenrolu týká, nejspíš začínal..:-) Lokál se značně změnil, větší, moderní pípa, vše je čisté a útulné, luxusní záchody. Nutno pochválit provozovatele, jak si zde všeho hledí. Zábavka byla moc fajn, stovka účastníků se očividně bavila, pravděpodobně asi ani nedošly zásoby nejnutnějších škodlivin, což je další plus pro pořadatele. Pro ujasnění diskusí o původu názvu obce… název vychází ze spojení “pod dvorem”, takže o potvorách to asi není. Každopádně - a to teď samozřejmě v dobrém - pěkných pár jich sem jistě dorazilo :-). Těšíme se na Vás již tento pátek 24.10. v Horní Bělé!!!

3.10.2014 Rokycany Pod Rozhlednou

Do Rokycan jsme byli pozváni od krásné paní majitelky, která naše vystoupení věnovala svému partnerovi k narozeninám. Akce byla veřejnosti přístupná, sešlo se pár skvělých lidí. Nám se zde líbilo hodně, byla to jedna z mála akcí, kdy nemusel řídit nikdo, krom našeho Jendy..tomu to vynahradíme jindy :-). Cesta byla veselá tam i zpět, přiznám se, že břišní svalstvo mě od smíchu bolelo ještě v neděli:-). Další chvíle plné dobré nálady s námi můžete strávit 17.10.na sále v Potvorově, kde v hospůdce u Kozů točí opravdu luxusní pivko. Těšíme se na Vás!!!

20.9.2014 Šanov

Kousek od baráku našeho Honzy je v lesíku ukryté naprosto kouzelné místo.. jakési lesní divadélko s podiem, které by leckteří pořadatelé měli upřímně závidět a přijet se na to alespoň podívat.. Žádné plechové, či betonové boudy připomínající spíše autobusovou zastávku:-).

Byli jsme sem pozváni na akci Rock for Šanov. Před námi hráli Šnycl, které jsme zaslechli jen na závěr, zdrželi jsme se při dopíjení pivek v Kralovickém Liďáku. My jsme hráli cca 90minut, na chvíli vyletěly pojistky, ale během pár minut se to nahodilo a už to pak drželo :-). Zahrál si s námi také Milan Zimmermann, známá to Rakovnická ikona. Ačkoliv počasí bylo blátivé a okolí parketu se muselo zdolávat s velkou opatrností, přišlo dost příjemných lidí. Po nás hrála ještě kapela Falešná ozvěna, fajnovej pop. Na basu zde hraje Šimon Polan, syn výborného basáka a kamaráda Luboše Polana, který se mnou v několika kapelách hrával. O to více mi to připomnělo dobu, kdy Chinaski vydali první album a já s tehdejší svojí kapelou Maryland s nimi společně vystupoval v Roztokách U Jazzu.. Poslechli jsme pár písní a vyrazili k domovům. Děkujeme za pozvání, bylo to opravdu kouzelné. Nejbližší vystoupení: Rokycany, Pod Rozhlednou 3.10.

29.8.2014 Kralovice Kemp

Poslední srpnový pátek jsme udělali rozlučku s prázdninama 2014. Děláme ji u nás v kempu každý rok. Naši hosté z Rokycan - skupina Substance D- večírek moc pěkně načali, moc děkujeme.. Snad se zas někdy v budoucnu potkáme. Přišli fajn lidé, tančilo se, radovalo, popíjelo. Narozky slavil náš Honza Schmalz, který, krom toho, že se o celou kapelu báječně stará a zakoupil parádní, nový stan, pod nímž jsou k sehnání kapelní suvenýry, slavil také narozky. Dárkem dostal možnost zabubnovat si s námi jeho oblíbenou píseň Hog for you. Dal to moc fajnově, šikula..:-). Byl to pohodový mejdan… Všem učitelům přejeme pevné nervy, školákům pak dobré učitele, aby nabyté vědomosti byly ku prospěchu všech. Léto ještě snad pár týdnů vydrží, nejbližší vystoupení můžete navštívit 20.9. v lesním divadélku Šanov u Rakovníka, kde jsme jednou ze tří vystupujících kapel.

23.8.2014 Lužná u Rakovníka

Skupina Meditace si nás pozvala na hostování, stejně jako minulý rok. Moc rádi jsme přijeli a zahráli hoďku a půl před Meditací. Hrálo se nám příjemně, když by bylo o malinko tepleji, bylo by to ideální. Potkali jsme staré známé a u pivka a kalíšků probrali mnoho vzpomínek. Poslechli jsme si větší část produkce Meditace a vyrazili směr Plzeň sever. Děkujeme za pozvání!!! Snad léto ještě nekončí, zveme Vás všechny v pátek do kempu v Kralovicích, tam tyto prázdniny  - společně s předkapelou Substance D, uzavřeme definitivně a začneme se pomalu těšit na další léto :-).

16.8.2014 Louny Motosraz

Po pátečním organizačním kiksu pořadatele v Plasích, kde se nakonec muselo naše vystoupení rušit, vydali jsme se v sobotu odpoledne do Loun, kde pořádali Bohouš se Slávou ve Stromovce motosraz. Strojů se sjelo dosti, pokecali jsme i s Plazíkem. Bubnoval Vojta Košař, Vítek měl něco jiného. Naše vystoupení trvalo cca 90 minut, bylo to fajn. Líbilo se nám tady. Pípu rovnou na pódiu, to jsem už dlouho neviděl:-). Poslechli jsme ještě kus produkce kapely po nás a vyrazili k domovům. V sobotu 23.8. hrajeme v Lužné s Meditací a pak za týden v Kralovicích v kempu..

2.8.2014 Velichov

Vzhledem k tomu, že jsme nestihli zahrát Honzíkovi Bitmanů v květnu k narozeninám, přijeli jsme do Velichova zahrát až nyní. Bylo nám líto hrát na sále, když venku bylo tak krásně, ale ono nakonec stejně začalo pršet, tak jsme večírek strávili v sauně. Zazpívala s námi velice nadějná zpěvačka Anička Monhartová, všichni fakt celkem koukali.. Držíme palec v její budoucí kariéře. Děkujeme zvukařovi s jeho šikovnou pomocnicí. Se zvukem se popasoval náramně, na to, že tam Honzovi půlka beden skoro vůbec nefunguje:-). Dodatečně popřát jsme Honzovi stejně nestihli, bohužel mu do tohoto večírku přišla nějaká brigáda na jablkách nebo co jsem zaslechl, tak snad někdy příště.. Chodovar zde chutnal celkem  pivovatě a rum celkem rumovatě, což je tedy moc fajn. Jo a mají tady moc pěkný kozy.. Doufám, že nocležníkům na venkovním podiu nenadělali moc překvapení..:-) 15.8. v Plasích!!! Bude mejdan:-).
5.7. 2014 Ondřejov

Prázndiny jsme přivítali v Ondřejově, nedaleko Mladotic. Již tradiční akce, na které se střídají celý den divadelní soubory a pak kapely. Nikde jsem bohužel neobjevil podrobný program akce, takže nevím, co se dělo do večera.. My jsme se dostavili až kolem  půlosmé, akorát končili Slunovratové paprsky a pak hráli ještě HDP. Před naším vystoupení krátce sprchlo, přestalo se prášit. Zábavka jela standardně, letos nám ani nikdo nepropadl do stanu:-). Děkujeme tahací harmonikářce Kikině za sólo na harmoniku foukací.. Foukala moc pěkně, který z místních udatných samců si ji nakonec odtáhl za vlasy do své sluje, není známo :-). Nějaké ty škodliviny jsme samozřejmě do sebe vpravili, končili jsme kolem půljedné. Ještě se pak juchalo všude možně, ať už v Ondřejově na vsi nebo po nočních podnikách v dalších destinacích. Konkrétně u nás v Sokolovně bylo ještě celkem živo, takže pohodový dojezd. V červenci jsme všichni různě na dovolených, takže nejbližší vystoupení bude až 2.srpna ve Velichově u Karlových Varů a pak už 15.8. pouťová veselice v Plasích U Rudolfa, 16.8. motosraz v Lounech.. Přejeme slunečné dny a těšíme se na Vás!!!
28.6.2014 Kralovice -pouť

Kralovická pouť.. Před poměrně mnoha lety se tato akce jmenovala Pivní slavnosti a bývalo to celé tak trochu více o pivu, platilo se vstupné a veškerý program býval skutečně doprovodný. Nyní je to tak, že si návštěvníci přicházejí poslechnout nejrůznější hudební žánry, zcela zdarma a pivko si u toho samozřejmě mohou dát také, ač výběr je zúžen spíše na produkci obřího pivovaru z Plzně. Okolo půlnoci jsem si ale uvědomil, že i toto částečné omezení výsledek stejně neovlivnilo:-). Přijel jsem na náměstí rovnou z tenisu, těšil jsem se na orosené pivko a hned jsem si ho dopřál. Slyšel jsem ještě několik písní pana Ivana Mládka, který se svým bandem bavil publikum před námi. My jsme hráli po něm, necelé 2 hodinky v jednom zátahu. Nejmladší generace si užívala tanečky mezi vrávorajícími opilci, ty starší generace, ve stoje či v sedě, poslouchaly, pohupovaly se v rytmu rock’n'rollu a snad i vzpomínaly na příjemné chvíle v jejich životě, které jim naše muzika možná připomněla. Nám se moc líbilo, mělo to neobyčejnou atmosféru a byl dobrý zvuk, což je vždy nadpolovina na stupnici důležitosti. Díky Prochorovi!! Zahráli jsme také poprvé celý blok našich vlastních písniček, ohlasy moc milé.. Při našich posledních písních se rozpršelo. Začátek posledního vystoupení skupiny Repelent se posunul, ale myslím, že to hoši všechno v průběhu zbylých čtyřech hodin večera dostatečně dohonili. Vzhledem k tomu, že se tato zábavová kapela tímto večerem rozpadla, přejeme všem hudebníkům mnoho radosti na jejich další hudební dráze. Celý ten večer jsme si moc a moc užili, potkali jsme samozřejmě spoustu starých i nových známých, mimo jiné i bývalé kolegy z Brutusu. Pokecali jsme u pivka a panáka. Za fotky děkujeme Marianovi, Alence a našemu Schmalzíkovi.. Dojezd probíhal již individuálně, podle toho, kdo měl kolik sil:-). Nejbližší akce - sobota 5.7. na návsi v Ondřejově, nedaleko od Plas, kdy s námi vystoupí předkapely již někdy od cca 18.30hod. My přijdeme na řadu s naší tradiční dávkou muziky někdy kolem 21 hod. Těšíme se.:-)
21.62014 Pláně

Pláně zelené… Moc hezké místo, tady by to mohlo v budoucnu fungovat suprově- Počasí nic moc, ale večírek jsme si užili, myslím že všichni zůčastnění. Na místo jsme jeli podle signálů veliké vatry, kterou zde pořádající udržovali.Zaslechli jsme ještě kousky produkce předkapel, ochutnali mimo jiné i pivko Chodovar. Moc pěkný zvuk obstarával zvukař Jarda, se kterým jsme měli tu čest spolupracovat poprvé.. Všechno je jednou poprvé, nevím, jestli vždy super, ale toto teda super rozhodně bylo..:-). Díky. Příště se uvidíme na pouti v Kralovicích, těšíme se na Vás!
14.6.2014 Vysoká Libyně

Hasiči slavili 110 let a pozvali si nás na zpestření jejich večera. Byl to milý večer. Lidi se pohupovali, krásný kočky dováděly, hasiči pod slunečníky popíjeli pivka a další oslabující nápoje. Jednu sérku bubnoval Vojta Košař. Při několika pauzách jsem zavzpomínal s kámošema, které jsem dlouho neviděl. Odměnou úplňková noční obloha, nekončící řeka mráčků..nádherný zážitek z této noci.. Za týden v Pláních, snad bude také tak nádherná noc.
13.6.2014 Rakovník Osvěťák

Tak nevím, co s těma pátkama třináctého a navíc úpňkama všichni furt maj..:-). Normální pátek, jako mnoho dalších.. tedy snad jen s tím rozdílem, že právě tento pátek slavili výročí naši skvělí kámoši The Undertakers, kteří nás pozvali na jejich oslavu. Byl to moc pěkný, rodinný večírek.. potkal jsem zde spoustu kamarádů, které jsem dlouho neviděl a skvělě jsem se pobavil.. Pavlík Kouťák, Venca Kožich, Pavlíčkovic krásný bloncky…spousta dalších. Přijeli se na nás podívat taky přátelé ze Sušice, holt Šumava je všudypřítomna:-).  Ani vlastně pořádně nevím, kdo tam všechno hrál..zahlédl jsem Karla Kahovce a pak ještě fakt dost šikovnou zpěvačku s kšandama - Andreu, super. K hraní jsme se dostali až někdy po půlnoci, pohoda, zvuk pěknej.. Když jsme přemlouvali barmany, jestli nám ještě daj pivo, řekli jsme si, že asi radši vypadneme a dáme si v klidu pivko v Kralovicích, kde se zavíracíma hodinama prostě problémy nemaj.. Děkujeme za pozvání, až budeme slavit něco podobného, pozveme si The Undertakers také. Dnes, 14.6. budeme hrát od 18 hod ve Vysoké Lybini, což oproti zmateným mapám na internetu není Středočeský kraj, ale Plzeňský… Hrajeme zde sami, bez předkapel a pokapel, těšíme se na pohodový večer:-).
30.5.2014.  Kralovice Sokolovna
Vzhledem k počasí bez názoru, raději jsme akci přesunuli z kempu do sokolnického sálku. Jsem přesvědčen, že to bylo správně, v kempu bychom asi pěkně v noci vymrzli. Nakonec se nás sešlo celkem dost a večer proběhl správně Feelgoodovsky:-). Děkujeme předkapele Blue Zebra 3 za příjemné naladění večera. Akce oficiálně končila kolem půldruhé, někteří jsme to táhli ještě do 4, další pak do 7, a ti nejpevnější až do sobotního večera se zastávkou na metalfestu v Plzni. Snad už je jim dnes dobře..:-).

10.5.2014 Žihle

Sobota si z tohoto víkendu vybrala asi vůbec nejhorší počasí. V Žihli probíhala tradiční Národní pouť, kam jsme byli přizváni k vystoupení. Moc děkujeme za pozvání, bylo to moc pěkné. Ačkoliv pršelo, lidi se bavili náramně a za pomocí hřejivých nápojů se nenechali vyvést z míry:-). Výborná medovina… Po ukončení této milé akce probíhalo dojuchání ještě po hospodách všude možně kolem. Pravděpodobně se v Žihli potkáme opět za rok. Nejbližší vystoupení máme naplánováno 30.5. v Kralovicích -sportkempu. Těšíme se na Vás!!!

9.5.2014 Plzeň Šach Mat

První venkovní vystoupení jsme si naplánovali na Plzeň. Počasí bylo chladné, ale nepršelo. Chvilku s námi zaimprovizoval na klarinet náhodný kolemjdoucí, pravděpodobně zabloudil při oslavách v minulých dnech a cesta zpět do LŠU se mu zřejmě nějak zkomplikovala.. Snad ji již našel. :-) Jako bonus bylo vtrhnutí poliicie do objektu, když si provozák bohužel nepohlídal policejní hodinu. Nevím, jak kde, ale tady to bylo asi tak o půlnoci :-). Moc dobré pivko a i atmosféra byla velice přátelská a rozevlátá, podobně jako barevné fáborky, pověšené na májkách, které jsme po cestě domů míjeli při průjezdu přilehlými vesnicemi. Oblíbená benzína OMV byla vzata útokem, bez následných zranění.. Snad jen nějaké ty zbytky buněk šedé kůry mozkové možná trochu utrpěly.

8.5.2014 Praha Malostranská Beseda

Vypravili jsme se na vystoupení do hlavního města:-). nebylo to jen tak, protože, jak jsme zjistili, zapůjčená dodávka postrádala platnou technickou kontrolu. Vydali jsme se teda osobákama. V Praze na Malostranském náměstí jsme ukecali obsluhu parkoviště na vlídnou cenu za parkování a přeskákali s naší nevelkou aparaturou přes tramvajové koleje do budovy, kde se klub nachází. Výtahem jsme vše vyvezli do útulného a dobře vybaveného klubu. Nad vchodem je zachován podpis pana prezidenta Havla. Klub je nekuřácký, ale na baru se prý může včechno, pravila sličná obsluha. Tak jsme tam skoro včechno potřebné učinili a odebrali se na podium. Vynikající zvuk nastavil zvukař z Českého Rozhlasu, opravdu parádička… Jméno jsem bohužel zapomněl. Oslava osvobození proběhla moc příjemně, snad se poštěstí zahrát si zde opět.

20.4.2014 Kralovice Sokolovna

Tradiční velikonoční bigbít se vydařil náramně. Po deváté hodině se sál příjemně naplnil a začalo se pařit. Před námi zahrála kapela z Rokycan, Substance D. Moc děkujeme, bylo to fajn!!! Končili jsme po třech dlouhých sadách okolo jedné hodiny. Přijel zapařit i Michal Cerman, zazpíval si s námi v závěru pár písní, dobrá jízda:-). Pár písní si zabubnoval také Vojta Košař, snad Vítkovi nic pro tentokrát nerozbil :-). Tanečky byly inspirativní. Zahráli jsme naši novou píseň Promile pod kůží - dle reakcí -líbila se, již pracujeme na dalších.  Dojezd po akci probíhal na baru v podpalubí sokolovny při skleničce výborného Jacka D. a nepopsatelně chutné dvanáctky, kterou - troufám si tvrdit - mají zde v sokolovně opravdu široko daleko nejlepší…  Jestli jste si večírek užili, stejně jako my, tak je vše v pořádku, tak to má být :-). Těšíme se na Vás při dalších příležitostech, nejbližší akce je 8.května v Malostranské besedě v Praze, pak 9.května v Šach Matu v Plzni a 10.května v Žihli na pouti.

5.4.2014 Čivice

Luboš Muchna nás pozval do svého bydliště, kde pořádá na sále ve staré škole prima večírky. je to kousek od Berounky. Předkapela byla nakonec Zebra 3 oproti avizovaným Sepervisor. Nám se moc líbila a pozvali jsme je na vystoupení v Kralovickém kempu, které bude na konci května. Přišel s námi zapařit i Lobák, takže u baru měli co stíhat :-), udělali jsme si s ním i společné foto :-). Hráli jsme ve třech sadách, pěkně se to rozjelo, krásný holky tančily, fotily, dováděly. Bylo to moc fajn, domluvili jsme v budoucnu opakování akce, nejspíš podzim.. Je před námi velikonoční akce v Kralovické sokolovně 20.dubna, kde fajn předkapela začne již po 20-té hodině. Tak se samozřejmě moc těšíme. Zaznít by měla i další naše nová píseň, jmenuje se Promile pod kůží.. :-)

28.3.2014 Plzeň, Rock’n'Wall

Rock’n'Roll v Rock’n'Wall.. takhle výstižně to popsal kámoš Honzáč z horolezeckého klubu s vlastní, moc útulnou hospůdkou. Skoro by se nemuselo říct ani nic víc… Senza večer se skvělýma lidma. Zavzpomínali jsme s klukama z kapely, jak jsme takhle kdysi mastili rokenrol v hospodě na Roudné, Saloon se to jmenovalo, asi ještě jmenuje. Rovněž nepopsatelné vzpomínky z té doby. Tak tedy, sem se rozhodně chceme vracet, asi jsme se do tohoto místa zamilovali :-). Předběžně nějaký přelom říjen - listopad tady zase přistaneme a užijeme si s Vámi. Nejbližší večírek už za týden v Čivicích, nedelako od Plas. Přijďte, bude to fajn, uvidíte :-).

21.3.2014 Plasy, 14.3.2014 Rakovník

Dva dosti odlišné světy, Rakovník a Plasy, vzdálené od sebe cca 40km, což by se zdálo být nedaleko…

Na obou akcích jsme křtili naše živé CD. V Rakovníku byl kmotrem Míla Černý, dnes již žijící legenda a v Plasích Petr Neumann, rocker tělem i duší. Stejná kapela, stejné téma, ale lidé jsou prostě úplně jiní.. V Rakovníku poloprázný sál, ačkoliv ti, kteří dorazili, to tam moc pěkně rozjeli, výborné!!! Na sále byla strašná zima, pekelně jsem nastydl. Omlouváme se tím i návštěvníkům, ale topení není bohužel zatím v naší moci :-). Pana zvukaře jsem musel několikrát doslova přemlouvat, aby plnil požadavky kapely, kterých je tedy naprosto minimálně - jedním z nich třeba to, že o pauzách musí okamžitě začít hrát reprodukovaná hudba, není nic trapnějšího, než ticho o pauzách. Nejen, že nepustil nic, ale nakonec jsem ho za mixem po zbytek večera v podstatě ani neviděl, ale možná už mi zrak neslouží..:-).

V Plasích to bylo docela jiné.. Nařachaný sál, dobrá nálada tam doslova stříkala ze všech stran. Výbornej večírek, lidi se skvěle bavili a dělali vše, co s tím souvisí :-). Popili jsme místní pivko Metternich, skvělý nefiltrovaný ležák!!! Holky vyváděly přesně tak, jak to máme všichni rádi a PAN zvukař Luboš Muchna to celé ozvučil také tak, jak to máme rádi. Po celý večer se o zvuk staral, cokoliv jsem měl na srdci, tak splnil a ještě si s námi v závěru i zahrál sólo na foukačku.. prostě paráda.  Končili jsme kolem jedné hodiny. Všem díky za perfektní atmosféru a inspiraci. Určitě se zde uvidíme v létě, akce bude 15.srpna - na tradiční pouť Na Královnu- probíhat nejspíše (dle počasí) na dvoře tohoto  areálu, tak se moc těšíme na třpyt hvězd na letní obloze.:-)

21.2.2014 Šanov U Doutníka

Vzpomínám, jak jsem na tomto sálku hrál někdy v 16 letech. Vzpomínám, jak hospodská kamna stejně pekelně topila. Vzpomínám, ale řeči o tom, že to vidím, jakoby to bylo včera si odpustím. Naopak, zdá se mi to celé opravdu hodně dávno, na potvrzenou se dívám do občanky na datum narození - a ano, nepletu se, je to dávno… Rakovničtí The Undertakers zahráli hoďku před námi, postupně jsme jakžtakž vychytali nastavení zpěvů a  po přestavbě jsme hráli ve třech setech my. Bylo to příjemné, pobavili jsme se. Svátek slavili Lenky, Eleonory a také již Petrové. Večírek měl bez pochyby šťávu a návštěvníci se postupně uvolňovali a roztančovali:-). Vše skutečné se rozplynulo kolem první hodiny po půlnoci, kdy jsme se s moc milou vzpomínkou na tento mejdan postupně rozjeli našima sedanama a offroadama všichni k domovům. Nejbližší vystoupení máme 14.3. v Rakovníku. Osvěťák bude opět určitě moc fajn. Těšíme se!

11.1.2014 Kralovice U Metelky

V sobotu proběhla veřejná oslava narozek Štěpánky ze sokolovny. Byl to skvělý večírek, přišlo hodně lidí a viditelně skvěle se bavili. Narozky zde částečně oslavila i další desítka návštěvníků. Z Brna dorazil i Sud, který po našich čtyřech sériích obstarával akustický dojezd večera a jak jsem zaslechl z vyprávění, částečně i následujícího rána :-). Kromě prima atmosféry musím pochválit i bezvadné pohoštění,  které měla Štěpánka připravené. Chtěl jsem vzorek naložených hermelínků uschovat pro našeho bubeníka Vítka, který měl na tento datum bohužel už domluveno něco jiného, ale bohužel, vzorek se nepodařilo douchovat..:-( Tento večer za Vítka odbubnoval náš Vojta, moc děkujeme. V rámci večírku nám také Štěpa pokřtila naše CD, oficiálnější křest proběhne v březnu v Rakovníku a pak v Plasích U Rudolfa. Upřímně se na Vás těšíme při našich dalších vystoupeních.

FOTO: http://feelgood.rajce.idnes.cz/Kralovice_U_Metelky_11._1._2014/

Kralovice 25.12.2013

Tradiční Božihodová pařenice, jeden z nejskvělejších večírků v roce. Sál byl pěkně nařachanej a kolem baru se nedalo ani prodírat. Po 20-té hodince zahájili svůj blok kamarádi The Undertakers, kteří to svým příjemným bigbítkem moc pěkně odstartují. Po krátké přestavbě jsme hráli ve třech hodinových setech my. Zahráli jsme poprvé naši další vlastní píseň Nějaký chvíle, pár písniček s námi bubnoval náš Vojta a pár písníček si s námi zahrál a zazpíval Miloušek Černý. Jedna krásná kudrnatá hnědovláska mi pak říkala, že se na konci cítila jak vítězka maratónu, věřím, že to může být hezký pocit :-). Neméně krásná blondýna z Rakovníka mi zas říkala, že když 25.12. na pořádnej bigbít, tak jedině do Kralovic :-). Všeobecně z Rakovníka dorazilo rovněž dost lidí. Náš všeobstaratel Honzík nám přinesl dáreček - láhev Jacka Danielse a sadu skleniček s logem Mr.Feelgood. Moc děkujeme!!! Moc děkujeme i všem, kteří dorazili a budeme se s celou Feelgoodí rodinou těšit na shledávání se v roce 2014. Fografie ZDE. Mějte se moc fajn a při oslavách Nového Roku si na nás vzpomeňte, také na Vás myslíme.

Přejeme krásný rok 2014, hodně lásky, radosti, zdraví a štěstí!!!

Přeštice 7.12.2013

Vystoupení v tomto kubu jsem domlouval již na počátku roku s majitelem Robertem, který vlastní také pivovárek v Čižicích. Robert v průběhu léta přenechal správu klubu Jirkovi, v rodině chlápkovi o generaci mladšímu. Většinou plakáty na akce jezdím lepit raději sám, mám vyzkoušené, že to prostě funguje a přes všechna ujištění od pořadatelů, že vše polepili pořádně, vidím pak často někde v klubu válet zbytečně plakáty všech možných kapel.. Na Přešticko jsem se s plakátama nevydal, zůstal jsem u víry, že to Jirka polepil, jak tvrdil, ačkoliv nejistota v počtech při odpovědi na otázku, kolik plakátů mu zbylo, moji víru trochu oslabila. Moji víru trochu oslabila i skutečnost, v jakém stavu se nacházelo pódium a zázemí pro kapelu, o záchodcích raději ani nemluvím, takový bordel se fakt jen tak nevidí a to jsme za ta léta už na nějaký ten “rokenrol” opravdu zvyklí… “Někdo” prý včera odpálil aparaturu, také zaznělo. Způsob, jakým byla na baru pouštěna celý večer v podstatě jen jedna písnička dokola, naznačil, kdo to tak asi mohl odpálit. :-)Již jen nepodstatnou drobností bylo na konci večera zjištění, že pořadatel zapomněl vybrat vstupné :-). Holt, hospodu či klub prostě nemůže mít jen tak kdokoliv, pomyslel jsem si :-). Ale večírek to zde byl jinak díky návštěvníkům a solidnímu zvukařovi moc pěkný, Ti, kteří přijeli z blízkého i vzdálenějšího okolí se bavili viditelně náramně a my samozřejmě také. Potkal jsem zde i mého pana třídního učitele z časů studia na SPŠE a moc parádně jsme si popovídali a zavzpomínali.. Nevím, jestli se konkrétně zde v budoucnu uvidíme, protože jedna z informací, která z opilého pořadatele Jirky na konci vypadla, zněla jako něco ve smyslu, že v klubu bude muset končit nebo tak nějak..upřímně, to se není čemu divit. :-). FOTO.

Užívejte Vánoční nálady, budeme se na Vás těšit - v tomto roce vystupujeme ještě v domovských Kralovicích 25.12. společně s předkapelou The Undertakers, kteří zahájí již ve 20 hod.

Slaný - Na Střelnici 29.11.2013

Poslední listopadový pátek jsme se vydali na výjezd mimo náš kraj. Po cestě vánice, skrze kterou Víťovo offroad v pohodě proplouval. V tomto klubu ja na podiu suprovej zvuk, vzpomínal jsem si z minulého roku. Sešlo se nás opravdu malinko, což je sice velká škoda, protože večírek to byl i tak skvělý, byl by skvělejší, když by nás bylo o něco více,ale  nedá se nic dělat, příště snad. Na baru ovšem měli jistě dvojnásobnou tržbu, než na hojně navštíveném jazzovém, či folkovém večeru :-). V průběhu večera se mi jedna kočanda ptala, jestli to udělala správně, když k houslím přilepila kobylku vteřinovým lepidlem..:-) Neudělala, ujistil jsem ji..Kobylka na houslích musí být volně postavená pod strunama, svobodně, jako každá nota rokenrolového sóla :-). Nelepit, pevně stát! Pevně stát u baru jsme ještě nějakou chvilku vydrželi a velice příjemně jsme se zde obveselili.  Vyrazili nocí zpět k domovu, kam nás naprosto bezpečně dovezl náš technik Honza, kluk šikovnej.. Fotky ZDE. Další výjezd máme v sobotu 7.12. do Přeštic, proslavených velkovýkrmnou prasat:-). Zajeďte se kouknout do motorkářského klubu.

Plasy - U Rudolfa 23.11.2013

Celou sobotu jsem se těšil na zvuk, který na dnešek obstarával Luboš Muchna, on to prostě umí opravdu skvěle a opět nám to dnes potvrdil.. Do Plas jsme z Kralovického Liďáku dorazili kolem 19 hoďky, takže včas na vše potřebné. Připravili jsme si místo k hraní, prohlédli si nově vybudované zážitkové wellnes prostory a dali si výborné pivko, jak jinak, než Plzeňské.. Panák whiskey s majitelem Petrem na zdar dnešní akce a na rozjezd..:-). Kolem půldeváté se korunovační sál začal plnit, až se postupně zaplnil zcela. Večer to byl suprovej, kočky dováděly, jak jsme na našich vystoupeních už prostě zvyklí - no a v Plasích to sand platí dvojnásob. Ivan si půjčil od rozdováděné policistky Lucky čepici, vzpomněl jsem si v tu chvíli na film o baru U Modré ústřice :-), tak ji zas raději vrátil zpět na tu hezčí hlavu :-). Několik písní ve druhém setu odbubnoval můj syn Vojta. Kolem půljedné jsme několika přídavky ukončili parádní večer a ještě pak probrali se známými spoustu jistě důležitých věcí.. Na tomto místě se budeme určitě vídat pravidelněji, během roku. Nějaké FOTO ZDE. Nejbližší vystoupení máme ve Slaném, v pátek 29.11. již od 20 hod. Je to tam moc útulné, tak se přijeďte pobavit..

House Of Blues 16.11.2013

Do Plzně jsme jeli objíždˇkou přes Oboru, v Kazáči byl rozkopaný přejezd, neboco..ale přijeli jsme na místo činu s dostatečnou časovou rezervou, využitelnou k aklimatizaci v tomto pěkném klubu. Ochutnali jsme místní pizzu. Tedy, Vítek ji koupil a my jsme ji následně ochutnali. Dobrá byla:-). Opět jsme trošku zápasili s výsledným zvukem, ale nakonec se placenému zvukařovi podařilo poplatně pronajímanou klubovou aparaturu nastavit. Přišlo plno krásných dívek a udatných doprovoditelů. Hráli jsme klasicky, na 3 sady, přestávky jsme chtěli malinko kratší, ale nedalo se to prostě nijak ošidit :-). Nejbližší vystoupení zde bude někdy na jaře, tak se na Vás moc těšíme. Nejbližší vystoupení všeobecně, máme v Plasích v luxusní stodole U Rudolfa již tuto sobotu 23.11.

Most V+V Rock Bar 8.11.2013

Sláva, Sláva, atˇ žije Sláva!!!

Majitel klubu Sláva je chlapík naprosto v pohodě a rocker tělem i duší. Je na něm znát, že rokenrol je celý jeho život a to co pro něj dělá, je skvělé, kéž by nás takových bylo více.. Klub má parádní, je ozdoben láhvema od Jacka, torzama kytar a fotkama všech známých legend. Hrálo se nám zde nádherně a atmosféra byla naprosto dokonalá. Pařba jak má být, již se opakuji, ale to jsou chvíle, kdy si člověk uvědomí, že to co dělá, má nějaký smysl. Na velká a četná přání jsme zahráli i jeden silně odrhovací song od kapely Plus naši, hraný nejrůznějšími bandy po celé zemi  - Dlažební kostku, to jindy neděláme a dělat ani nechceme, ale vyjímka je vyjímka a tu jsme si tak na příštích 10 let vybrali právě zde :-). Tradiční účasti na popěvku z Pomády se zůčastnila tento večer Slávova blond dcera Nikolka :-). Děkujeme Slávovi i posluchačům za krásný večírek, budeme se sem moc těšit zas v brzké budoucnosti. FOTKY ZDE. Nejbližší akce je za dveřma, 16.11. v Plzni, klub House of Blues.. Těšíme se na Vás!!! :-)

2.11.2013 Kralovice Sokolovna

Dušičkový termín, již téměř tradičně přísluší Kralovické základně v Soko. Postavili jsme si aparaturu na palubovce, aby kontakt s návštěvníky byl těsnější a myslím, že jsme udělali dobře. :-) Vždy mám lepší pocit, když vidím na lidi pěkně z oka do oka, než na ně koukat odněkud z výšin podií. Po nedorozumnění s termíny jsem pár dní před akcí zjistil, že ani jeden z našich běžných zvukařů nemá bohužel čas a tak jsem sáhnul po alternativě. Petr Němec nás ještě v minulosti nezvučil a tak jsme chvílema bohužel dost zápasili s výsledným zvukem. Ve finále byl nejlepší počin vypnutí basů a celkové ubrání aparatury na minimum, odehráli jsme to nakonec na naši nástrojovku, jen zpěv se nějak dodělal z aparatury. I přes tyto nedostatky se večírek vydařil a mejdan proběhl se vším všudy. Janince děkujeme za pomoc při zpěvech  na téma z filmu Pomáda :-). FOTKY ZDE. Nejbližší vystoupení je již tento pátek v Mostě, pak následující v Plzni v klubu House Of Blues. Těšíme se!!!

Žihle RH Bar 18.10.2013

Dali jsme si s Ivánkem spicha v Liďáku, dvě pivka před odjezdem do nedaleké Žihle. Počkali jsme na kámoše Honzu, kterej nás na místo odvážel. Překvapil nás krásnou novou kérkou s logem naší kapely, fakt nádhera. Do Žihle jsme dorazili po 19 hoďce. Naposledy jsme tady hráli před 11 lety, utíká to.. Plácek na hraní je zde malinký, ale útulný, mám taková místa rád, daleko radši než veliká podia v dunících sálech. Prostory klubu se postupně zcela naplnily. Hrálo se zde skvěle, prostě správná jízda, kočky skvěle tančily a dováděly. Na baru tekly tři druhy pivek, desítka se nepočítá :-), všechny jsem ochutnal, všechny byly super. Děkujeme Robertovi za pozvání, jaro bude období, kdy se tady uvidíme příště. Foto od Terky je ZDE. Nejbližší vystoupení je 2. listopadu v Kralovické sokolovně, to zas bude mejdan :-).

Kralovice U Jelínků 12.10.2013

Původně vinárna, ze které se postupně stala restaurace. Jsou zde již více než rok noví majitelé a podnik provozují moc pěkně. Místo je to na správné pařby jako stvořené, tak jsme tuto skutečnost naší muzikou jen a jen podpořili. Pařba to byla opravdu luxusní. Vstup se nevybíral a všichni byli naprosto spokojeni. Málokdy vídatelné na dnešní dobu, uvědomil jsem si.. Píseň o modrých semiškách zazpíval člen někdejší skupiny The Oxfords a několik dalších písní zabubnoval můj syn Vojtěch. Pro Kralovice ne zcela běžné pivko  - Bernard, vysokou laťku podniku ještě více zvedlo. Po tříseriové dávce rokenrolu jsme ještě poseděli u drinků a popěvků. Skvělé to zde bylo  - a krom datumově blízké neveřejné akce našeho kamaráda Boba, určitě zde zahrajeme na jaře znova, bude se psát již rok 2014.

Tento pátek 18.10. se na Vás budeme těšit v RH baru v nedaleké Žihli. Feel Good!!!

Plzeň - Buena Vista 9.10.2013

Skupina Chuť si nás pozvala do tohoto klubu, abychom jim nadělili “trocha toho rokenrolu” před jejich vystoupením. Pozvání jsme s díky přijali a rádi tento klub okuokli. Možná, když by zde nebylo podium tááák zbytečně vysoké a veliké, bylo by to útulnější, ale to je možná jen pocit stárnoucího muže :-). Ve chvíli, kdy jsem mlhavě vzpomínal na časy, kdy fronta k Tuzexu v této ulici dosahovala bez problémů až do míst, kde stojí dnes Buena Vista klub, pobavila mě hláška zvukaře: “čim hezčí si uděláš zvuk na podiu, tím víc blbej bude dole”. Tak nevím, to jsem asi nepobral anebo jsem blbě slyšel :-) a vrátil jsem se zpět do absurdních představ o všem možném i nemožném, ze kterých mě občas mile vyrušila elastičnost šikovné barmanky… ale zpět k tomu podiu :-) -  Je fakt, že když by sem přijela dechovka v plném posazu, vešla by se na podium uplně v pohodě a vzhledem k jeho výšce, by na ně půllitrem jen tak každý nedohodil  - v případě, že by se jim třeba zrovna nedařilo:-). Hrálo to tu celkem pěkně, asi až dost kravál, ale jinak v pohodě. Na přání  kočky jménem Lada (shoda s výrobky ukrajinské automobilky je čistě náhodná), jsme dali  neplánovaně na konci naší hodinové série píseň Baby Baby Baby od The Vibrators. Pozdravili jsme se rychle s kým jsme stihli a pak pomalu odjeli za silných zvuků poprockové kapelky Chuť…

Kéž by měli všude tak šikovné barmanky  .

Nejbližší vystoupení v Plzni je 16.11. v našem oblíbeném klubu House Of Blues, kde bude celý večer náš, takže si všechno stihneme určitě ještě více užít.  Nejbližší vystoupení všeobecně je již tuto sobotu ve vinárně U Jelínků, v Kralovicích. Těšíme se převelice.

Rakovník - OsvěŤák 4.10.2013

Do Rakovníka jsme dorazili již okolo půl sedmé, takže po rychlém postavení všeho potřebného zbylo trochu času na posezení u pivka. To bohužel v Osvěťáku ještě neteklo, tak jsme se zašli občerstvit do nedaleké nálevny Na Mlejnku. Pozdravili jsme se s Pájou Peterkou, keterej má už v téhle putice invenární číslo :-) a dali si desítku. Shodli jsme se, že něco tak strašného jsme snad ještě nepili a tak jsme zase rychle vyfičeli zpátky do Osvěťáku, kde už mezitím otevřeli a pivko měli výborné, tak hurá, hurá, hurá. Oproti pesimistickým předpovědí Rakovnických pesimistů se nakonec sešlo na pohodu cca 70 lidí, což už na správnej mejdan úplně stačí. Přišel sem oslavit svátek i Fanoušek Černý, náš dobrý kamarád, se kterým jsme toho hodně zažili v naší bývalé kapele. Večírek proběhl v duchu dobré nálady, krásných žen a dobrého pití. Na harmošku si s námi zahrál Miloušek Černý, rovněž náš výborný kamarád. Děkujeme.:-). Na jaře se zde opět setkáme.

Nejbližší vystoupení nás čeká ve středu v Plzni a pak v sobotu v Kralovicích U Jelínků. Těšíme se na Vás a děkujeme za přízeň.

Viechtach (BRD) - 7.9.2013

Byli jsme pozváni do tohoto městečka, abychom zahráli na slavnostech, ketré se zde konají každoročně, vždy po celý víkend. Jde o hudební festival, kde se prezentují krom tvrdého rocku snad včechny žánry.

Z Kralovic jsme vyrazili s Prochorovo dodávkou včas, abysme se stihli v Německu také trochu rozkoukat. Stavěli jsme na pár benzínách na doplnění paliva a nápojů. Jeli jsme přes Babylon, kde jsme vzpomínali, jak jsme se zde v minulosti navyváděli :-). Do Viechtachu jsme dorazili před půl sedmou, Ivánek díky znalosti jazyka se doptal paní pořádající, kde se máme připravovat na vystoupení. Před námi ještě hrála místní mládežnická kapelka, název asi správně nebudu už vědět, ale bylo to něco jako Konrádband.. Svým decentním repertoárem přehráli svůj asi hodinový set a po chvíli jsme již mohli začít my. Náměstí se zaplnilo. Lidé jsou zde fajn, poslouchali, vlnili se, tačili a pozpěvovali.. Pozdravili jsme se s našimi krajankami, které zde žijí. Udělali jsme dvě přestávky a přesně o půlnoci písní od Boba Dylana večer ukončili. V přilehlých restauracích se ještě dovádělo, my jsme se ale navečeřeli, rozloučili se a vyrazili k domovům. Když jsem v Kralovicích vykládal aparaturu, bylo půlpáte. Věřím, že se na tomto pěkném místě v budoucnu zase potkáme. Nejbližší veřejné vystoupení máme 4.10. v Rakovníku. Těšíme se na Vás!

Kralovice - Sportkemp 30.8.2013

Uteklo to jako voda a je tady zas konec prázdnin. V kempu se tento víkend konal tradiční cyklomaratón. Již během pátku se sem sjížděli akreditovat závodníci a závodnice z okolí bližšího i vzdáleného. Počasí naznačovalo, že večer bude krásný, letní, bezdešťový - a tak to také bylo. Náš první host The Undertakers začali dle plánu téměř přesně v 19 hodin. Jejich kytarista byl na rybolovu v Norsku, tak jsem na přání skupiny za něho rád zaskočil, snad jsem to klukům moc nepokazil :-). Po jejich hodinovém setu jsme se v rychlosti nachystali my a poslali způsobem nám vlastním mezi stovku návštěvníků rokenrolovou smršť dvaadvaceti písní. Byla cítit pohoda a skvělá energie ze všech stran a celkově jsem cítil, jak to prostě skvěle sedlo. V rychlosti jsme udělali na podiu místo Mordorům, kteří svým psychobillyovým okénkem večer uzavřeli. Věřím, že si všichni přišli na své, studentům přejeme úspěšný start do školního roku a nechť Vám naše hudba je příjemným průvodcem při Vašem dalším počínání.

Lužná u Rakovníka 31.8.2013

Velice rádi jsme přijali pozvání od kamarádů ze skupiny Meditace, ketří si zde každoročně dělají velkolepý mejdan. Zahráli jsme podobný blok, jako předchozí večer v Kralovicích a uvolnili podium. Začalo pršet. Poslechli jsme hodinku repertoáru Meditace a rozjeli se zpět do západních Čech. Byl to skvělý, přátelský večer, třešničkou na tomto dortu bylo postání u nálevního pultíku se skupinkou krásných blondýnek:-).

Další vystoupení máme v městečku Viechtach. Je to sice v Německu, ale Google ukazuje, že je to z Kralovic jen 150 km, takže se klidně můžete přijet podívat, jak to probíhá za hranicema. bylo mi řečeno, že tuplák kolem 7-8 EUR, takže nějaké ty vlastní Prazdrojové zásoby si povezeme ssebou:-).

Plzeň- Šach Mat 10.8.2013

Kdysi jsme na tomto místě už hráli. Jmenovalo se to tehdy U šesti strun. Musím uznat, že oproti tehdejším časům se podnik po všech směrech dost zvedl. Zahrádka byla krásně poklizená, obsluha fungovala skvěle na zahradě i v lokále. Výběr z nápojů byl mnohem zajímavější než v obvyklých Plzeňských restauracích. Na zahradě se grilovalo, výborné domácí burgery. Hráli jsme ve třech setech. O pauze měla svůj bubenický workshop naše Játruška, nazvali jsme to Božkovská vložka :-). Díky za návštěvu, nejbližší akce bude 30.srpna, kdy se budeme loučit v Kralovicích v kempu s prázdninama.

Plasy 26.7.2013

Mr.Feelgood jezdil po Plasích v Cadilacu, jak se na správnou rokenrolovou kapelu sluší:-).

Tropické počasí jsme regulovali chlazeným pivkem a celkově to byl dýchánek se vším všudy. Pokusíme se to zopakovat v Plzni 10.8. v Šach-Matu (U šesti strun). Přijeďte se s námi zavlnit..

Ondřejov 20.7.2013

“Často se mi všechno kolem motá

divně to pod nohama klouže..:-)”

V Ondřejově prostě báječný…začínám mít pocit, že někdejší kult louky v Plasích se pomalu, ale jistě přesouvá právě sem. Je to jako když si z každodenního shonu přepnete celý svět na program absolutní pohody. Děkujeme Šwédovi za donesené drinky a všem od Bundů za krásný večírek. Důležité info, nechá se zde bezpoplatně stanovat:-).Máte-li rádi takovéto večery, rozhodně neváhejte přijet do Plas tento pátek 26.7., kde si budeme bigbítově užívat ve stodole U Rudolfa. Je to tam bezva, bude se i grilovat a pivko bude prazdrojogambrinusový. Moc se na Vás těšíme! Opravdový rokenrol  v Plasích za pohodové vstupné.:-)

Kralovice 29.6.2013

V sobotu jsme vystupovali na náměstí v Kralovicích, jako jedni z účinkujícjích na zdejší tradiční pouti. Slyšel jsem kousek vystoupení Janka Ledeckého, moc příjemný pop, šikovné vokalistky.. Po něm jsme zahráli svůj rokenrolový blok my, cca 90 minut, pár tříakordových přídavků na konci. Po nás večer pokračoval klasickou tancovačkou, byl jsem se později také podívat. Bylo chladno a pršelo, ale průběh večera to nikterak negativně neovlivnilo. Naše nejbližší vystoupení je po dovolenkách 20.7. v Ondřejově na návsi, společně s předkapelama, kde naše vystoupení začně ve 21 hodin a týden na to 26.7. v Plasích ve stodole U Rudolfa II od 21 hod. Moc se těšíme, mějte krásné dny a FeelGood!!!

Petrovice  28.6.2013

Na dvoře Zájezního hostince v Petrovicích jsem již v minulosti vystupoval. Bylo to v rámci oslavy výročí skupiny, ve které jsem tehdy hrál, vzpomínám si jen, že mě to tehdy strašně nebavilo. Dnes to ale bylo úplně jiné, počet návštěvníků sice nebyl o mnoho jiný než tehdy, ale atmosféra byla naprosto jiná, radostná a večírková :-). Počasí bylo sice opět chladnější, ale s tím se dalo vypořádat různými způsoby a tak jsme tak všichni dle svého uvážení činili. Někteří více tančili, někteří více konzumovali. Svoji roli sehrála i skluzavka u pískoviště, kde se sem-tam byl při mých sólech svézt i náš Ivánek. Náležitě jsme si užili nejen celý tento mejdan, ale i cestu domů, kdy jsme řešili důležité věci, jako životnost blech a jestli šoférka Renča nedrží volant, jako když hraje plejstejšny:-). Uvidíme, jestli budoucnost podniku dovolí, abychom zde zapařili ještě někdy v budoucnu. Děkujeme za pozvání!

Kralovice - Kemp 21.6.2013

Již tradiční Feelgoodění na domácí půdě dopadlo výborně. Počasí bylo nádherné, návštěvníci perfektní, zvuk silný..jen ty nápoje by mohli swingovat u okénka trochu více, ale to se na příští termín zde v Kempu snad nějak zrychlí :-). Zazněly i naše vlastní písně Zdá se mi a To samozřejmě můžeš, nově jsme zařadili úvodní znělku Spirála, kterou jsem oprášil ze svého autorského šuplíku a poprvé jsme zahráli úplně novou píseň na Čendův text a moji hudbu - Bezstarostná cesta. Další vlasní písně jsou rozpracované a již se rodí :-). Naše první letní hraní pod širým nebem se tedy zdařilo. Zde - v kempu budeme hrát zase na konci léta společně s našimi hosty, ale nejbližší vystoupení je již tento pátek 28.6. od 20.hodin v Petrovicích u Rakovníka na dvoře zájezdního hostince a pak v sobotu 29.6. na náměstí v Kralovicích od 17.30 hod, kde zahrajeme asi tak 90-ti minutové vystoupení v rámci slavností města. Těšíme se na Vás, mějte krásné dny!! :-) FeelGood!
Žebnice - U Hasiče 7.6.2013

Nic není náhodou… ještě mi frčí všechny ty virtuální světy, s každým tónem namalovaný. Rokenrol je nakonec opravdu jen jeden, jsme rádi, že ho sdílíte s námi!!!
Musíme se omluvit za zpoždění celé včerejší akce, nebylo v moci Feelgoodů s tím cokoliv udělat, věříme, že jsme Vám to zpoždění snad vynahradili. Oběma předkapelám přejeme hodně úspěchů v jejich počínání. Na nejbližší akci nás můžete vidět a slyšet 21.6. v Kralovickém kempu, již pod širým nebem, při oslavách konce školního roku. Doufejme, že nám počasí dopřeje užít si konečně léto a že to bude podobný mejdan, jako 8.6. na svatbě Jendy a Pavlínky v sokolovně. Děkujeme za přízeň a FeelGood:-).

Slaný- Na Střelnici 24.5.2013

Byl jsem moc mile překvapený, jaký krásný a útulný klub ve Slaném jsme za pomoci našeho kamaráda Ládi Bulína objevili. Sibérie venku bohužel stále trvá, tak již poněkolikáté jsme rádi za hraní uvnitř. Klub je tak akorát vytlumený, takže akustika je v něm opravdu fajnová. Vzpomínám si na časy dávno minulé, kdy jsme hrávali v dunivé sokolovně na Kvíčku, no to se prostě nedá naštěstí v žádném směru srovnávat. V klubu Na Střelnici se sešli naprosto úžasní lidé a celý večírek proběhl v párty duchu. Čendovo žena Katka slavila narozky, tak to vypadá, že bude další rok zas naprosto zdráva:-). V závěru večírku krásný holky zazpívaly soulový vokál do písně od Boba Dylana, Knockin’ on Heaven’s Door. Čenda mi nadšeně říkal, že takto skvělý závěr večírků by si přál pokaždé..:-) Tak uvidíme, třeba z toho nějaká ta tradice nakonec bude. Děkujeme paní provozní Ivetce za pozvání a těšíme se na další vystoupení zde, bude to někdy na podzim. Nejbližší vystoupení máme 7.června na základně v Žebnici, kde společně s předkapelkama (viz koncerty) rozvlníme sálek hospůdky:-).

Děkujeme za přízeň a Feel Good!!

Plzeň - Kalikovák 10.5.2013

Když jsem domlouval tento termín, někdy v lednu, říkal jsem si, že už to na hraní uvnitř asi moc nebude.. Počasí si s námi trochu hraje, nakonec jsme rádi, že je střecha, pod kterou se schovat. Koncertík proběhl v duchu skvělého zvuku, miluju zvuk elektronek EL84 v mém custom zesilovači od Kuby Leščišína, zejména, když to zvukař umí takto propojit s celkem kapely. Moc dík, šikovnej kluk!!! Pivo za 42,- je teda opravdu dost, vzpomínám si, že na Václaváku v Lucbáru je o 2 kačky levnější… V zimě nebo na jaře se v Kalikováku zase potkáme, ale teď -  je před námi léto. Mooooc se na něj těšíme a na každý okamžik s Vámi rovněž. Ve Slaným na viděnou!

Velichov 4.5.2013

Honza Bitman slavil narozky. Nikdo jsme nezjistili, kolikáté vlastně, ale každopádně, mejdan to byl skvělej:-). Pohoštění bylo o level výš, než pohádkové. Věřím, že jsme mu oslavu našim rokenrolem příjemně zpestřili. Hráli jsme na pohodu, v několika setech. Na podiu se s námi objevil na pár písní i oslavenec a v závěru jsme zahráli i moji píseň “Zdá se mi”, což je známka toho, že časem budou zřejmě přibývat pomalu i další vlastní písně:-). Za rozvoz k domovům děkujeme Kájovi Šlajchovi, není jednoduché rozvážet rozveselené muzikanty:-). Přejeme Honzovi ještě jednou vše nej a těšíme se, že to někdy zopákneme.

V pátek 10.5. se můžeme potkat v Plzni v Kalikováku, tak se těšíme..

Kralovice - Sokolovna 13.4.2013

Celou sobotu jsem si užíval prvních, dlouho očekávaných doteků jara. Konečně, hurá:-). Den při sluníčku utekl jako voda a užuž jsem se moc těšil na večerní mejdan v “soko”. Pozdravil jsem se se zvukařem Lubošem, kapelníkem ze skupiny Repelent. Tento večer nám zajišťoval ozvučení. Zvládl to znamenitě. Překvapilo mě, co z takových malých bedniček leze za parádní a silný zvuk, aparatura, která se v podstatě vejde do kufru osobáku:-). Doby, kdy se musely nutně na sály vyskládat všechny bedny, ketré se doma našly, ty jsou minulostí. Zvukař dnes už nezabírá místo u stolu s velkým mixážním pultem, ale pobíhá si kdekoliv s tabletem a celý zvuk může ovládat v podstatě od baru. Nikdy nevím, jestli jde číšník s táckem pro panáky nebo jestli to není třeba zvukař :-). Moc děkujeme za čisťounký a silný zvuk, těšíme se, že se budeme s Lubošem potkávat častěji. Na sále to rejdilo, tak jak je již zvykem. Parádně jsme si večírek užili, věříme, že návštěvníci podniku také. Pěkné fotky od fotografky Danči, která přijela ” s tou zrzavou kámoškou :-)” jsou k náhledu ZDE . Příště hrajeme 4.5. ve Velichově (KV)  u výborného  kámoše Honzy Bitmana, který ve své hospodě slaví narozky. Už se moc těším, je to tam vždy super, tak doražte..

Plzeň - Watt - Šwédoviny 6.4.2013

Šwéd si nás pozval na oslavu svých 40-tých narozenin, kde jsme společně s kapelou Second Band Michala Cermana zajišťovali stálý dostatek rokenrolových písní. Večer to byl naprosto dokonalej, nutno vychválit děvčata za Šwédské stoly, to se jen tak nevidí.. Fotky z FB jsou ZDE a až prý vystřízliví Šwédova dvorní fotografka, budou ještě další :-). Příští vystoupení je v sobotu 13. dubna v Kralovicích- Sokolovna na sále.

Rakovník - Osvěťák 29.3.2013

Někteří kámoši mě v minulosti trošku strašili, že v nově zařízeném Osvěťáku to se zvukem není žádný zázrak. Nu, musím říct, že mě zvuk naopak moc mile překvapil a moc jsem si to užíval.. ne jen já, ale celá naše kapelka. Rovněž mě překvapila hojná účast posluchačů. Přišli i přátelé, ketré jsem dloho neviděl, moc mě potěšila  návštěva Pavlíka Kouteckého, přátelsky jsme pokecali, zavzpomínali, dali dobré pivko a panáka… Hráli jsme ve třech setech, zábavka to byla moc příjemná, divoké kočky to na place rozjeli úžasně, člověk to ani nestíhá všechno sledovat:-). Všeobecná pohoda se nesla tímto příjemným večerem. Věřím, že se tady zase v budoucnu sejdeme, vidím to na podzim. Při zpáteční cestě jsme zjistili, že nám chybí v autě pasažér Iggy, ukořistily jej po konci dravé šelmy z drezůrské školy Michala “dědka” Nováka, tak doufám, že z Iggyho něco zbylo, kdo by nám jinak obstarával Facebookové okénko:-).

Plzeň - Kalikovák 22.3.2013

Na tento taneček se nás sešlo bohužel malinko, zřejmě sportovní události, sledovatelné z gauče s lahváčem v ruce, udělaly své :-) .. Fotbalisti to sice nezvládli, jak jsem chvílema mohl z pódia na velké obrazovce nad barem vysledovat, ale to se tak někdy stává.. Pravda, že charismatická bloncka před barem byla mnohem dramatičtější podívaná, než to, co bylo v telce :-) . Rokenrol se na góly nehraje, je to jen o radosti bez nervování se, jak to asi nakonec dopadne. Dopadne to vždycky dobře. :-) Musím pochválit pana zvukaře, moc hezky to ozvučil, zahráli jsme si fajnově a na příští pátek se již chystáme do Osvěťáku v Rakovníku. Přijďte pobejt, dáme si záležet :-) .

Plasy - U Rudolfa 15.3.2013

Luxusně opravená stodola, obložená dřevem. Vše zařízeno v duchu rytířského sálu. Když jsem chtěl odsunout jednu z masivních židlí, musel jsem na to použít obě ruce:-)..opravdu, vše dost poctivé, včetně nabízených občerstvovacích tekutin. K tomu musím ocitovat jednoho pomateného fanouška Sparty, kterého jsem potkal další den na maškarách (mamka mi teď volala, aŤ napíšu šibřinky a ne maškary, mě se ale maškary líbí a navíc vim, co to slovo znamená - a že tam bylo maškar mraky :-)..dobrá tedy, nechám zde obojí:-)) ..: ” Tak jsem jel ve 2 v noci přes Plasy a podle toho, jak se kolem Rudolfa všichni motali, předpokládám, že se akce povedla..”. Přesně tak, povedla :-). Téměř stovka lidí, bavili se náramně. Zvuk na příště o malinko posílíme a už se moc těšíme na pravidelnější hraní na tomto pěkném místě. Všem děkujeme za příjemný večírek a potkat se můžeme například již tento pátek v Kalikováku. Feel Good!!!.

Plzeň - House Of Blues 1.2.2013

Po nějakém čase jsme se s Vámi měli možnost setkat v tomle klubu, kde v minulosti hráli hudebníci jako Hiram Bulock, Scott Henderson, Dean Brown a další.. Po úvodních obštrukcích s místní aparaturou se vše povedlo v pohodě ozvučit a večírek mohl začít. Hráli jsme ve třech sériích a premiérově zazněla mimo jiné slíbená Barbara v patřičné úpravě. :-) Přišli správní lidé, tančilo se, veselilo a pařilo:-). Moc rádi se zde s Vámi uvidíme v budoucnu znovu. Fotografie od koček reportérek jsou v galerii. Sledujte náš web nebo FB, nejbližší akce je v Plasích a pak Kalikovák a Rakovník. Do té doby držíme palce našemu Ivánkovi a jeho ženě Lence, ať očekávaný klučina je zdráv a vesel!!

Kralovice  25.12.2012

Večírek byl báječný. Děkujeme Undertakerům z Rakovníka za příjemné zahájení a za dílec dovezené dobré pohody. Neznám lepší pocit, než když skleněné elektronky v zesilovačích žhaví a topí za zády a nádherný holky žhaví a tančí před námi. Báječné to bylo, všem přejeme krásného sivestra a bigbítový rok 2013. Moc se na Vás těšíme. Na horách pozor na nohy, bylo by škoda, kdybyste 1. února nemohli v House of Blues tančit. Striptérkám asi přislíbíme, že to s tou Barbarou do budoucna nějak promyslíme:-). Fotky od Mariana ZDE. Díky! :-)

7.12.2012 Beroun - Jarov

Kolem rybníka a pak už to každej musí najít..”, říkala mi kámoška, ketrá nás pozvala do této nádherné hospůdky (nějaké foto). Nojo, ale to by Ivan nesměl řídit jako.. (nesmím to napsat, zlobil by se, ale řikala to i jeho žena Lenka:-)) A tak si tak jedem a najednou jsme skoro v Koněprusech. Náš bubeník Víťa sice řikal , že viděl nějakej ukazatel, ale nestih to v tom fofru a zápalu chválení topení v Ivánkovo Oktávce  prej přečíst. Já na sledování cesty neměl čas, páč jsem měl tuze moc práce s vyfoukáváním kolečka do zamrzlého okna:-). Nakonec jsme to ale našli, prostě kolem rybníka a je to, no.. Omlouváme se majitelům za vypití ochucovadla do čaje, my neradi, to nějak samo. Večírek byl příjemný, těšíme se , že to někdy zopakujem. Když jsme v noci dorazili domů, neodpustil jsem si ještě jedno výborný nefiltrovaný pivko z Žateckého pivovaru, tomu se prostě nedá, nedá čelit:-).Pořád si říkám, jestli mi Čenda tím rumem něco nepolil, že ho celou dobu tak cítím.. Vysvobozující zjištění je, že o patro výš se peče cukroví… Je to tak, Váááááááánoce jsou tady!!! Přijďte si je s námi užít, třeba do Kalikováku.. Nebo pak - již tradičně- do Kralovického liďáku.

24.11.2012 Kralovice - sokolovna

Nikdy nevím, jestli to nazvat taneční zábavkou nebo prostě jen mejdanem ve velkém stylu. Ačkoliv všude kolem bylo hodně akcí, bylo zde narváno. Přes různobarevné dýmy a hustý vzduch návštěvníky nacpaného podpalubí sokolovny se k baru naštěstí dalo o pauzách proloktovat jen s velkým úsilím, takže znatelnější poničení mozkových buněk jsme si nechali až na závěr:-). Zařadili jsem další nové písně a pohodovou atmoškou jsme si nabalzamovali duše. Oba naši zpěváci - Ivan i Čenda - se s improvizovaným ozvučením zpěvu popasovali náramně. Fotky od Petáka.V sokolovně se uvidíme nejspíše na konci jara, pravděpodobně již na velkém sále nebo v prvním letním měsíci na dvoře. Už nyní se těším na další mejdan, nejbližší nás čeká 7.12. v Berouně.

3.11.2012 Oblátek LPT u Střely

Z dávných dob si tuto budovu pamatujizde na letním táboře, když jsem ještě navštěvoval Národní školu. Krb, který se mi tehdy zdál obrovský, se mi teď zdál menší, ale celá budova se mi naopak zdála mnohem větší, než tehdy. Tento večer se opět potvrdilo, že na naše vystoupení nepřišel nikdo omylem:-). Všichni se náramně bavili, příjemné překvápko byl stánek s produkty ze včelího medu, to se nedalo neotestovat:-). Náramně jsme si zahráli a všude kolem jsem cítil bzukot dobíjení baterií. Skvělé to bylo!!! Díky za pozvání.

2.11.2012 Plzeň Kalikovský Mlýn

Nikdy nevím, jestli to nazvat taneční zábavkou nebo prostě jen mejdanem ve velkém stylu. Ačkoliv všude kolem bylo hodně akcí, bylo zde narváno. Přes různobarevné dýmy a hustý vzduch návštěvníky nacpaného podpalubí sokolovny se k baru naštěstí dalo o pauzách proloktovat jen s velkým úsilím, takže znatelnější poničení mozkových buněk jsme si nechali až na závěr:-). Zařadili jsem další nové písně a pohodovou atmoškou jsme si nabalzamovali duše. Oba naši zpěváci - Ivan i Čenda - se s improvizovaným ozvučením zpěvu popasovali náramně. Fotky od Petáka.V sokolovně se uvidíme nejspíše na konci jara, pravděpodobně již na velkém sále nebo v prvním letním měsíci na dvoře. Už nyní se těším na další mejdan, nejbližší nás čeká 7.12. v Berouně.

3.11.2012 Oblátek LPT u Střely

Z dávných dob si tuto budovu pamatujizde na letním táboře, když jsem ještě navštěvoval Národní školu. Krb, který se mi tehdy zdál obrovský, se mi teď zdál menší, ale celá budova se mi naopak zdála mnohem větší, než tehdy. Tento večer se opět potvrdilo, že na naše vystoupení nepřišel nikdo omylem:-). Všichni se náramně bavili, příjemné překvápko byl stánek s produkty ze včelího medu, to se nedalo neotestovat:-). Náramně jsme si zahráli a všude kolem jsem cítil bzukot dobíjení baterií. Skvělé to bylo!!! Díky za pozvání.

2.11.2012 Plzeň Kalikovský Mlýn

7.12.2012 Beroun - Jarov

Kolem rybníka a pak už to každej musí najít..”, říkala mi kámoška, ketrá nás pozvala do této nádherné hospůdky (nějaké foto). Nojo, ale to by Ivan nesměl řídit jako.. (nesmím to napsat, zlobil by se, ale řikala to i jeho žena Lenka:-)) A tak si tak jedem a najednou jsme skoro v Koněprusech. Náš bubeník Víťa sice řikal , že viděl nějakej ukazatel, ale nestih to v tom fofru a zápalu chválení topení v Ivánkovo Oktávce  prej přečíst. Já na sledování cesty neměl čas, páč jsem měl tuze moc práce s vyfoukáváním kolečka do zamrzlého okna:-). Nakonec jsme to ale našli, prostě kolem rybníka a je to, no.. Omlouváme se majitelům za vypití ochucovadla do čaje, my neradi, to nějak samo. Večírek byl příjemný, těšíme se , že to někdy zopakujem. Když jsme v noci dorazili domů, neodpustil jsem si ještě jedno výborný nefiltrovaný pivko z Žateckého pivovaru, tomu se prostě nedá, nedá čelit:-).Pořád si říkám, jestli mi Čenda tím rumem něco nepolil, že ho celou dobu tak cítím.. Vysvobozující zjištění je, že o patro výš se peče cukroví… Je to tak, Váááááááánoce jsou tady!!! Přijďte si je s námi užít, třeba do Kalikováku.. Nebo pak - již tradičně- do Kralovického liďáku.

24.11.2012 Kralovice - sokolovna

Nikdy nevím, jestli to nazvat taneční zábavkou nebo prostě jen mejdanem ve velkém stylu. Ačkoliv všude kolem bylo hodně akcí, bylo zde narváno. Přes různobarevné dýmy a hustý vzduch návštěvníky nacpaného podpalubí sokolovny se k baru naštěstí dalo o pauzách proloktovat jen s velkým úsilím, takže znatelnější poničení mozkových buněk jsme si nechali až na závěr:-). Zařadili jsem další nové písně a pohodovou atmoškou jsme si nabalzamovali duše. Oba naši zpěváci - Ivan i Čenda - se s improvizovaným ozvučením zpěvu popasovali náramně. Fotky od Petáka.V sokolovně se uvidíme nejspíše na konci jara, pravděpodobně již na velkém sále nebo v prvním letním měsíci na dvoře. Už nyní se těším na další mejdan, nejbližší nás čeká 7.12. v Berouně.

3.11.2012 Oblátek LPT u Střely

Z dávných dob si tuto budovu pamatujizde na letním táboře, když jsem ještě navštěvoval Národní školu. Krb, který se mi tehdy zdál obrovský, se mi teď zdál menší, ale celá budova se mi naopak zdála mnohem větší, než tehdy. Tento večer se opět potvrdilo, že na naše vystoupení nepřišel nikdo omylem:-). Všichni se náramně bavili, příjemné překvápko byl stánek s produkty ze včelího medu, to se nedalo neotestovat:-). Náramně jsme si zahráli a všude kolem jsem cítil bzukot dobíjení baterií. Skvělé to bylo!!! Díky za pozvání.

.

2.11.2012 Plzeň Kalikovský Mlýn

Večírek byl báječný. Děkujeme Undertakerům z Rakovníka za příjemné zahájení a za dílec dovezené dobré pohody. Neznám lepší pocit, než když skleněné elektronky v zesilovačích žhaví a topí za zády a nádherný holky žhaví a tančí před námi. Báječné to bylo, všem přejeme krásného sivestra a bigbítový rok 2013. Moc se na Vás těšíme. Na horách pozor na nohy, bylo by škoda, kdybyste 1. února nemohli v House of Blues tančit. Striptérkám asi přislíbíme, že to s tou Barbarou do budoucna nějak promyslíme:-). Fotky od Mariana ZDE. Díky! :-)

7.12.2012 Beroun - Jarov

Kolem rybníka a pak už to každej musí najít..”, říkala mi kámoška, ketrá nás pozvala do této nádherné hospůdky (nějaké foto). Nojo, ale to by Ivan nesměl řídit jako.. (nesmím to napsat, zlobil by se, ale řikala to i jeho žena Lenka:-)) A tak si tak jedem a najednou jsme skoro v Koněprusech. Náš bubeník Víťa sice řikal , že viděl nějakej ukazatel, ale nestih to v tom fofru a zápalu chválení topení v Ivánkovo Oktávce  prej přečíst. Já na sledování cesty neměl čas, páč jsem měl tuze moc práce s vyfoukáváním kolečka do zamrzlého okna:-). Nakonec jsme to ale našli, prostě kolem rybníka a je to, no.. Omlouváme se majitelům za vypití ochucovadla do čaje, my neradi, to nějak samo. Večírek byl příjemný, těšíme se , že to někdy zopakujem. Když jsme v noci dorazili domů, neodpustil jsem si ještě jedno výborný nefiltrovaný pivko z Žateckého pivovaru, tomu se prostě nedá, nedá čelit:-).Pořád si říkám, jestli mi Čenda tím rumem něco nepolil, že ho celou dobu tak cítím.. Vysvobozující zjištění je, že o patro výš se peče cukroví… Je to tak, Váááááááánoce jsou tady!!! Přijďte si je s námi užít, třeba do Kalikováku.. Nebo pak - již tradičně- do Kralovického liďáku.

24.11.2012 Kralovice - sokolovna

Nikdy nevím, jestli to nazvat taneční zábavkou nebo prostě jen mejdanem ve velkém stylu. Ačkoliv všude kolem bylo hodně akcí, bylo zde narváno. Přes různobarevné dýmy a hustý vzduch návštěvníky nacpaného podpalubí sokolovny se k baru naštěstí dalo o pauzách proloktovat jen s velkým úsilím, takže znatelnější poničení mozkových buněk jsme si nechali až na závěr:-). Zařadili jsem další nové písně a pohodovou atmoškou jsme si nabalzamovali duše. Oba naši zpěváci - Ivan i Čenda - se s improvizovaným ozvučením zpěvu popasovali náramně. Fotky od Petáka.V sokolovně se uvidíme nejspíše na konci jara, pravděpodobně již na velkém sále nebo v prvním letním měsíci na dvoře. Už nyní se těším na další mejdan, nejbližší nás čeká 7.12. v Berouně.

.

3.11.2012 Oblátek LPT u Střely

Z dávných dob si tuto budovu pamatujizde na letním táboře, když jsem ještě navštěvoval Národní školu. Krb, který se mi tehdy zdál obrovský, se mi teď zdál menší, ale celá budova se mi naopak zdála mnohem větší, než tehdy. Tento večer se opět potvrdilo, že na naše vystoupení nepřišel nikdo omylem:-). Všichni se náramně bavili, příjemné překvápko byl stánek s produkty ze včelího medu, to se nedalo neotestovat:-). Náramně jsme si zahráli a všude kolem jsem cítil bzukot dobíjení baterií. Skvělé to bylo!!! Díky za pozvání.

2.11.2012 Plzeň Kalikovský Mlýn

A pak že ve mlejně straší.. Pořád jsem čekal, kdy se nějaká ta nadpřirozená postavička objeví a v obavě, že by přišel náhodou čert a chtěl si nás sjednat na nikdy nekončící rokenrolovej večírek, užíval jsem si každou vteřinku tohoto večera, jak jen to šlo. Čert nepřišel.. Teda, možná přišel, ale byl v tom případě dobře maskovaný za některou ze stovky blonďatých, černo-hnědo a zrzatovlasých princezen a víl, které se dostavily k protančení střevíčků. Takže, v hledání čerta budeme pokračovat na některém z našich dalších vystoupení, viz záložka “koncerty”. Játrušce děkujeme za již tradiční ukázku sypání brambor do sklepa a za to, že čepici z obalu na Víťovo šlapák vrátila:-).Díky za Vaši energii, věříme, že Vám to vracíme v podobné dávce.

15.9.2012 Ondřejov

Již poměrně chladné večery, do toho prohibice.. Říkal jsem si, jestli do těchto míst, kde dávaj lišky, veverky a další lesní zviřátka dobrou noc, někdo na náš rokenrol přijde :-)? Mé obavy se rozplynuly hned při pohledu na plácek u hospody, kde bylo připraveno místo pro kapelu a zastřešený prostor pro návštěvníky, kdyby začalo sněžit.. Dýchlo na mě kouzlo tohoto místa a hned jsem tušil, že tady to dnes bude skvělé. Jak jsem věřil, stalo se. Plácek se zaplnil, početnější a pozoruhodnější část publika nádherně tančila, prohibice nazaškodila, kdo měl potřebu zahřívat se silnější lihovinou, měl nějakou tu flanděrku ssebou:-). Nechybělo ani tradiční decentní Játruščino bubenické sólo o pauze, ketrým se vždy kapela bezpečně rychleji svolá na pódium:-).Zapomněl jsem v zápalu té skvělé atmosféry poděkovat předkapele Flaxa za příjemný bigbítek, fajnově zpívaný bluesově laděným hlasem zpěvačky, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Dále jsem chtěl poděkovat organizaci SDHAP (sdružení dobrovolných hasičů a požárníků - každý správný hasič má i svého požárníka:-)) a především, poděkovat Vám všem, kteří jste si přišli s námi večírek užít. Léto už odchází odpočívat, my během října nazkoušíme několik novinek a od listopadu se přesuneme do uzavřených prostor klubů, lokálů, sálků a sálů. Sledujte náš web a FB, budeme se moc těšit na další skvělá setkání s Vámi.

2.9.2012 Kralovice Sportkemp

Skupina HDP rozjela svým sprostonárodním zpěvníkem tento večírek. My jsme zahráli svůj set v cca hodinovém bloku a po nás vystoupil Petr Hrabák se svojí formací Mordors Gang. Moc pěkné, nepopsatelné.. Příště se uvidíme 15.9.v Ondřejově, tak se moc těšíme.:-). Všem studentům přejeme úspěšný školní rok a v boji s lidskou hloupostí jim držíme palce. Svoboda je skvělá věc!

Podzimní a následující vystopuení budou průběžně přibývat, tak se občas podívejte na náš web nebo FB, za jehož správu zde děkuji Iggymu. Uvidíme se již častěji :-).

18.5.2012 Rabštejn

Někdy to tak prostě je, že se nedá popsat skvělej pocit.. shodli jsme se na tom včera s našim basákem Péťou Bradáčem a bubeníkem Víťou Bundou, že pro tyto chvíle má smysl dělat to, co děláme.. Moc děkujeme za bezva atmošku a moc se těšíme na další takovouto pohodovou akci. Sledujte náš web, dříve nebo později se zase uvidíme..

Všem krásné léto!!!